Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » «За» і «проти» домашніх пологів
14:10
«За» і «проти» домашніх пологів

Процес пологів дуже серйозний, іноді навіть небезпечний процес. Адже навіть найменша помилка лікарів може відобразитися на здоров'ї і житті малюка і матері. Є така категорія жінок, яка вважає за краще народжувати вдома, в знайомих умовах. Багато хто вважає, що пологи вдома є дуже небезпечними. Удома немає операційної та всіх необхідних для проведення пологів інструментів. Якщо виникнуть якісь ускладнення, поруч не буде реанімації, щоб відразу ж надати допомогу породіллі.

В давні часи пологи проводилися без анестезії, без скальпеля. На той час медицина ще не знала про такі речі. Коли пологи почали проводитися в лікарнях, використовувати медичні препарати при необхідності, застосовувати скальпель і стимулювати пологи, знизилася смертність серед жінок, які народили.

Коли лікарі-акушери відчули свою незамінність в процесі пологів, вони почали дуже халатно ставитися до своїх обов'язків. Так тривало до 80-х років минулого століття.

Через таке ставлення, почали з'являтися численні операції кесаревого розтину, і пологи зі смертельним результатом матері або дитини. Трохи пізніше лікарі почали розуміти, що якщо породілля почуває при пологах себе комфортно і безпечно, то ризик необхідності використання хірургічних втручань і анестезії знижується. На жаль, лікарі-гінекологи зрозуміли це на той момент, коли багато жінок розчарувалися в пологових закладах та зволіли народжувати вдома. Домашні пологи в основному проводяться домашніми акушерками, іноді їх проводять лікарі-гінекологи, ще рідше зустрічаються пологи, які проходять без будь-якої допомоги медицини. Такі пологи часто називають «вільними». У цій статті ми поговоримо про позитивні сторони домашніх пологів, і про негативні їх сторонах.

Позитивні сторони домашніх пологів

• Комфортна, затишна обстановка, як з психологічної точки зору, так і з фізичної. І навіть якщо заплатити в пологовому будинку великі гроші, можна також замовити комфортну палату, але ніщо не зрівняється з домашньою обстановкою. Прихильники таких пологів стверджують, що в таких умовах пологи у жінок проходять набагато легше. У них немає емоційного стресу, так як вони знаходяться в уже знайомих їм умовах, поруч з близькими, рідними людьми.

• Народжуючи дитину вдома, жінка може приймати будь-яку позу, яка їй зручна - стоячи рачки, сидячи, як буде зручно. Заборонена тільки одна поза, лежачи на спині, так як це вважається найсприятливішою позою для появи малюка на світ.

• Обрана вами акушерка. Ця може бути та акушерка, яка супроводжувала вас, починаючи з зачаття малюка і до моменту пологів.

• У домашніх умовах можна використовувати природне знеболювання. Це можуть бути будь-які засоби, при чому не тільки навіть медичні. Це може бути тепла ванна, масаж, улюблена тиха музика.

Лікарі рекомендують майбутнім матусям все ж народжувати в стінах лікарні. Адже ніколи не відомо, як проходитимуть пологи і чи можуть виникнути ускладнення. Так що ризикувати здоров'ям свого малюка і своїм власним не варто.

Негативні сторони пологів вдома

• Загибель дитини. Вона може настати з кількох причин. Найчастіше причиною смерті малюка є гіпоксія. Якщо родова діяльність слабка, пологи можуть тривати багато часу, і у дитини настає кисневе голодування. Домашні акушери не стимулюють пологи, так як вони прихильники природних пологів. Іншою причиною загибелі малюків при пологах є вузький таз породіллі. З цієї причини пологи стають затяжними і проблематичними, від чого так же відбувається гіпоксія. Смерть малюка може наступити через зараження інфекцією. Таке може статися через тривалого безводного періоду.

• Екстрений кесарів розтин. Бувають випадки, коли життя малюка можна врятувати за допомогою кесарева розтину. Але домашні акушерки не дуже охоче відправляють в пологовий будинок і часто не відстежують стан малюка.

• Переливання крові і кровотеча.

• При пологах часто трапляється, що жінка втрачає багато крові. І для підтримки нормальної життєдіяльності, слід перелити кров. Але в домашніх умовах таке зробити неможливо. Навіть якщо викликати швидку допомогу, у її працівників немає ліцензії на переливання крові. А найближчий пологовий будинок може виявитися не дуже близько.

Останнім часом почали з'являтися комерційні швидкі допомоги. Така машина швидкої очікує біля будинку, в якому проходять домашні пологи. Але навіть, якщо вчасно помітити момент, коли тягнути не варто, швидка може доставляти в пологовий будинок протягом 10 хвилин, а то й години. А цього часу може і не бути в запасі. Швидка допомога може допомогти тільки в тому випадку, якщо новонародженим потрібно реанімаційне обладнання. Але в приватних швидких такого обладнання часто може не бути. Кесарів розтин в машині неможливо зробити, кров перелити так само неможливо. Тим більше кровотеча може відкритися не відразу, а після двох-трьох годин після пологів.Возможно Вас заинтересует:


- Мешки под глазами: как убрать правильно?


- Диетические сырники с яблоками и морковью


- Брендовий джинсовий одяг


- Домашние чипсы из сыра и овощей


- Маски из бесцветной хны


- Як проколоти вуха в домашніх умовах


- Как правильно стерилизовать инструменты для маникюра?Категория: Готовимся к родам | Просмотров: 996 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 5.0 з 5, голосов 1
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама