Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 1 » Вуличний стиль у одязі
19:28
Вуличний стиль у одязі

В якості терміна «вуличний стиль» ми використовуємо один з варіантів перекладу англійського слова streetstyle (стріт стайл, стріт стиль), усталеного в західній літературі терміну, що позначає в загальному сенсі течії і тенденції стосуються як до повсякденної, так і до екстраординарної, переважно молодіжному одязі, який виходить за рамки промислового стандарту. Вулична мода (street fashion) це частина молодіжної культури, вона щільно стикається з нетрадиційними видами спорту, музичними течіями, з політичними і соціальними рухами, виникаючими в молодіжному середовищі. Вулична мода, будучи проявом загальних тенденцій демократизації суспільства, основних його поглядів на одяг, надає будь-якій людині вільний вибір настрою, соціальної позиції, естетичних установок. Часто це відбувається на шкоду стильовій єдності зовнішнього вигляду. Дана ситуація спостерігається лише з початку 80-х. 

Ідеї з вуличної моди реалізуються в певні стильні моделі одягу і випускаються маленькими партіями, призначені вони при цьому для невеликого кола людей і є необхідними в комерційному сенсі. Речі такого роду, вироблені відомими фірмами, коштують дорого і купуються, в основному, шанувальниками певних стилів. 

Таким чином, вуличний стиль одягу формував не тільки зовнішній вигляд, але і забирав частину обертових в модній індустрії засобів. Висока мода не могла залишатися байдужою до цих двох чинників. 


Через ситуації, що склалася, модельєри від кутюр стали брати ідеї «на вулиці». Запозичення та адаптація чужих ідей, а також перекладення їх на мову високої моди стало загальним явищем. Рідко, літній сезон, наприклад, обходиться без показу колекції, заснованої на тій, що з'явилися в результаті розвитку стилю серферів. Серферів з подіуму від їх прототипів в реальності відрізняє витонченість і чистота ліній. Ці якості цінуються професійними модельєрами, але є результатами авторської доробки, в результаті цього пропадають характерні риси даного стилю, такі як недбалість, зношеність, безглузді поєднання кольорів. Це відбувається одночасно з підкресленням спортивного образу, що є не головним для «стріт стайлу». Виходить, що від оригінального образу залишається тільки перекручена оболонка. Ці підробки викликають зневажливо-негативне ставлення з боку реальних вуличних стильових співтовариств, які своїм зовнішнім виглядом показують головне - дух непокори. 

Та ж тенденція видна на прикладі шкіряної куртки. Її величезну безліч разів інтерпретували на подіумі, намагалися привнести нові кольори, лінії, але жодне з цих рішень не прижилося на вулиці. 

Вуличний стиль в одязі  є дуже консервативним, незважаючи на гадану прогресивність і екстравагантність, на відміну від високої моди, де широко необхідна для створення чогось нового. Це відбувається, швидше за все, через те, що кожна стильова течія включає деталі зовнішнього вигляду, що є певним атрибутом, відмітним знаком. Природно, такі речі не потребують змін і носяться для підкреслення приналежності до певних кланам. 

Взаємодія даних джерел в сучасній моді - вуличної і високої, нині виглядає однобічно. Висока мода досить активно використовує вуличну моду, її знахідки та ідеї для створення нових колекцій, в теж час вона практично не сприймається або навіть має негативне ставлення з боку прихильників вуличних стильових напрямків. 

Відсутність зворотного зв'язку відбувається через початкової націленості вуличної моди на заперечення всього, що створюється високою модою. Також прихильники вуличного стилю не відносяться до тих шарів суспільства, які є споживачами ідей високої моди. Але все ж основною причиною такого стану справ в даний час є зменшення значення кланових стилів. Це відбувається через все більшого демократизму в сфері одягу, що почало проявлятися з появою моди 80-х років. 
У наш час все більше людей хоче висловити своїм зовнішнім виглядом свою індивідуальність, а не показати свої естетичні чи соціальні установки, не зараховуючи себе до будь-якого стилю або стильової спільноти, але не застосовуючи для цього жорсткі схеми, вироблені вуличною модою. Тому якщо ідеї, що з'явилися на подіумі, і приживаються в повсякденному одязі, вже не створюють нових течій, а старі клани через прагнення вижити, закриті для нових віянь на тлі зростаючого індивідуалізму, потрібно обирати саме вуличний стиль, та не боятися чужої думки.Возможно Вас заинтересует:


- Нужно ли брить ноги выше колена?


- Фольклорний стиль в одязі


- Как стать уверенной в себе


- Як обрати весільне плаття у стилі кантрі?


- В АЗІЇ ЖОВТИЙ ЧЕРЕВИК СТАВ СИМВОЛОМ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ


- Как чистить белую обувь?


- Как стричь ногти на ногах?Категория: Все про одежду | Просмотров: 1005 | : Статья добавлена 01.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама