Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 2 » Вінтажний стиль у сучасній моді
13:54
Вінтажний стиль у сучасній моді

На сьогоднішній день існує досить широке розмаїття стилів. Але, як це не дивно, сучасна мода все більше і більше стала віддавати перевагу вінтажному стилю в одязі. Підтвердженням цьому є вибір всесвітньо відомих зірок, які з'являються перед камерами в одязі, що нагадує моду середини XX сторіччя. І тому сучасні дизайнерські рішення все частіше вдаються до того, щоб задовольнити бажання клієнтів.

Що ж насправді взагалі являє собою стиль одягу, іменований вінтажем? Ґрунтуючись на матеріалах з енциклопедії мод, можна виявити, що вінтажний стиль в одязі є напрямком в моді, яке нібито намагається повернути ті тенденції в моді, які спостерігалися кілька десятиліть тому. Даний стиль вітає використання давно застарілих аксесуарів і речей, які збереглися в цілості або піддалися реставрації. Назва ж цього стилю народилося від французького слова «vintage», взятого з виноробної справи, і розтлумачується як витримка вин з певних врожайних років.

Також відомо, що в вінтажному стилі одягу перевага віддається саме оригінальним речам минулих років. Причому цей одяг повинен бути віком не більше 50 років, і не менше 20-ти. Також, важливим аспектом залишається те, що річ буде вважатися вінтажною, якщо свого часу вона була модною, а не просто повсякденною. Тому, недостатньо буде просто придбати старий одяг, який не має нічого спільного зі справжньою модою, і називати йог вінтажним. Для цього необхідно детально познайомиться з модою тих років, з яких речі будуть являтися вінтажними. Таким чином, існує два основних критерії, за якими можна визначити вартісну річ - це вік і стиль цієї самої речі.

Одяг, взуття і всі аксесуари, які були створені протягом п'ятнадцяти років, зовсім не вважаються вінтажними, а відносяться до категорії сучасної моди. Речі, вік яких перевищує позначку 50-ти років, по праву вважаються антикваріатом. Згідно з однією з версій класифікації одягу попередніх століть, речі, створені до початку 60-х років минулого сторіччя, це вінтаж. А ті, які створювалися пізніше, закріпили за собою назву стилю «ретро». Але, не всі провідні стилісти і дизайнери згодні з цим твердженням, оскільки, наприклад, періоди шістдесятих і сімдесятих були в чомусь схожі, і знайти відмінності в двох речах з цих періодів часом буває дуже складно.

Також, варто пам'ятати, що сучасний одяг може бути всього лише стилізованим під вінтажний стиль. Але вважати це істинним вінтажем не варто, оскільки справжні речі, як уже неодноразово говорилося, повинні бути створені знаменитими брендами, дизайнерами або модельєрами тих часів і мати вікову витримку. Нерідко такі речі піддаються реставрації або відновленню. Стилізовані речі є лише нагадуванням що колись у моді був такий одяг або таке взуття. В даний час широко використовується комбінований вінтаж, який передбачає собою використання, як сучасних тканин, так і матеріалів тих років.

В цілому, як і багато речей, вінтажний одяг вимагає до себе особливого смаку й уваги. Тому як вже немолода річ вимагає ідеальної підгонки до фігури. Необхідно вміти правильно підігнати її та відновити. Більш вигідною дією, буде придбання речей на розмір, що перевищує фігуру. Також, не варто розраховувати і звертати увагу на зазначені розміри цих речей, тому як за минулий час стандарти трохи змінилися, і звичний розмір L або M може бути не таким як зараз.

Таким чином, вибираючи і придивляючись до вінтажного одягу, варто звернути увагу на ряд його особливостей. І завжди потрібно пам'ятати про актуальності одягу в тому чи іншому місці, так як, наприклад, у вінтажному плаття не бажано ходити в нічний клуб, а краще відвідати музей чи театр.Возможно Вас заинтересует:


- Семья: признаки измены


- Как правильно стерилизовать инструменты для маникюра?


- Как отбелить кожу под глазами?


- Ретро окуляри знову в моді


- Стиль мілітарі в жіночому одязі


- Здоров'я матері – як запорука здоров'я малюка


- Вкусный пирог из гречневой муки с шоколадомКатегория: Мода и стиль | Просмотров: 1316 | : Статья добавлена 02.09.2014 | Рейтинг: 5.0 з 5, голосов 1
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама