Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
Главная » Готовимся к родам

Какие подгузники лучше для новорожденного?

Понедельник10:34
Современные товары очень здорово решают множество проблем в нашей повседневности. Туалетная бумага, зубная паста, коробок спичек и даже обыкновенное мыло помогают разрешить часть наших потребностей.
добавлено 26.06.2017 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Одежда для новорожденных детей

Четверг13:08
Рождение ребенка в семье приносит родителям не только огромное количество радости, но и переживаний. Уже с самых первых дней, ребенок будет нуждаться не только в правильном питании, но и одежде. Поэтому, для каждого ответственного родителя, выбор одежды является весьма ответственной задачей.
добавлено 02.02.2017 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

«За» і «проти» домашніх пологів

Среда14:10
Процес пологів дуже серйозний, іноді навіть небезпечний процес. Адже навіть найменша помилка лікарів може відобразитися на здоров'ї і житті малюка і матері. Є така категорія жінок, яка вважає за краще народжувати вдома, в знайомих умовах. Багато хто вважає, що пологи вдома є дуже небезпечними. Удома немає операційної та всіх необхідних для проведення пологів інструментів. Якщо виникнуть якісь ускладнення, поруч не буде реанімації, щоб відразу ж надати допомогу породіллі.
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Пологи без болю

Среда14:03
Багато жінок бояться зіткнутися з такою проблемою, як біль під час пологів. Багато шукають будь-які шляхи, щоб пологи пройшли без болю. Але такого способу в медицині не існує, зате він приховується в самому організмі жінки. Багато людей думають, що безболісні пологи просто неможливі. Багатьма століттями люди на стільки звикли думати, що пологи є болісним і хворобливим процесом, що вони не здатні навіть припустити про те, що може бути по-іншому.
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Пологи удвох: усі «за» і «проти»

Среда13:57
З кожним роком збільшується кількість прихильників партнерських пологів. Мами і тата зберігають найніжніші і трепетні спогади про такий важливий у житті подію. Але суперечки "за" і "проти" партнерських пологів все не вщухають. У чому ж справа?
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Передвісники пологів у повторнородящих

Среда13:49
Зовсім, незважаючи на те, що в ідеальній своїй течії, вагітність повинна тривати рівно 280 днів або ж 40 тижнів, і навіть, незважаючи на те, що передбачувану дату наступних пологів по кілька разів перевіряють ще раз, і вираховують гінекологи, лікарі узі та й самі вагітні жінки, все ж дата може досить сильно відрізнятися від усіх наявних прогнозів. Так на фінальну і остаточну дату пологів можуть впливати множинні різних факторів, всі з яких практично неможливо врахувати безпосередньо при визначенні майбутньої дати родової діяльності.
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Спайки після кесаревого розтину

Среда13:33
На сьогодні, посилаючись на певні статистичні дані, відзначимо, що практично кожна четверта з вагітних жінок стає матір'ю саме завдяки проведенню кесаревого розтину. І дійсно саме за допомогою лікарів-хірургів з'являються на світ дуже багато карапузів. При цьому відзначимо, що матері в таких випадках можуть навіть не бачити появи на світ своїх малюків, перебуваючи безпосередньо в момент народження під загальним наркозом. 
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Про положення малюка в утробі

Среда13:27
Перш ніж малюк в утробі матері почне робити рухи, що відчуваються ззовні, мама повинна бути готова до цього. Адже навіть найперші, ледь відчутні постукування або слабкий дотик зсередини робить дитину реальним не тільки у свідомості мами, але вже і в фізіологічному відношенні. 
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Ламінарії при пологах

Среда13:21
Насправді в сучасному світі мізерно мало жінок, які б абсолютно не боялися процесу майбутніх їм пологів, адже переважна більшість «бувалих» матусь описують даний процес як можливо найболючіший в їх житті, при цьому ні з чим практично незрівняний. Ось власне саме тому найчастіше саме в останньому триместрі поточної вагітності зовсім ще молода майбутня матуся, активно шукає всілякі способи або методи, які допомогли б їй вберегти себе від такої неймовірно лякаючої пологової болі. Хтось мріє усіма мислимими і не мислимими способами прискорити даний процес, адже іноді пологи можуть тривати практично «нескінченно».
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »

Потуги при пологах

Среда12:49
Важливо розуміти, що потуги здатні займати всього-то кілька десятків хвилин в стандартному родовому процесі, тим не менш, саме потуги є найбільш важливим періодом в пологовій діяльності. Відзначимо, що в залежності від конкретних фізіологічних особливостей жіночого організму, від передлежання плода, від його розмірів, від реальної інтенсивності поточної родової діяльності, і, звичайно ж, від того, який саме за рахунком є конкретна вагітність, загальна тривалість таких потуг може бути абсолютно різною.
добавлено 10.09.2014 в категорию Готовимся к родам | 0 Комментариев »
1 2 »
Календарь
«  Сентябрь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

реклама