Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » Повторний кесарів розтин
12:31
Повторний кесарів розтин

Народження дитини за допомогою проведення кесаревого розтину вже давно перестали бути нововведенням, або чим-небудь незвичайним. І саме завдяки проведенню кесаревого розтину багато жінок отримують реальну можливість стати повноцінними матерями. Однозначно, даний метод розродження має і своїх прихильників, і людей, що його не сприймають. І не дивно, оскільки цей метод має масу достоїнств, і безліч недоліків. У випадках, коли перші пологи проходили за допомогою кесаревого розтину на що були які-небудь об'єктивні причини, виникає резонне питання - чого ж потрібно буде чекати від всіх наступних вагітностей і відповідно від пологів.

Одного разу кесарів розтин - це завжди кесарів?

На жаль, дуже багато років у нашій країні відповідь на подібне питання залишалася виключно ствердною. Адже в середовищі медиків авторитетно вважалося, що після проведення першого кесаревого розтину другого аналогічного розродження жінці ніяк не уникнути. І навіть більше того, після других подібних пологів жінкам пропонувалося або перев'язати труби, тим самим роблячи її безплідною, або взагалі пропонувалося видалити матку, щоб уникнути проблем пов'язаних з подальшими вагітностями. А все через те, що залишений на матці жінки рубець буквально з кожним новим кесаревим розтином наближав таку жінку, до самих, що не є, фатальних наслідків.

Вкрай важливо при цьому лише виконувати строго певні умови, про які лікарі завжди обмовляють. Найголовніше - це ніяких абортів в періоді між вагітностями, так само як і ніяких абортів після проведення першого кесаревого розтину причому як мінімум повинне буде пройти три роки після перших пологів (адже саме це кількість часу необхідно жіночої матці для того що б повністю відновитися). Сьогодні буквально кожну вагітну жінку лікарі намагаються налаштовувати на пологи природним шляхом, причому незалежно від того які це пологи перші чи можливо десяті. І, тим не менше, подібні наші бажання далеко не завжди можуть ідеально збігатися з нашими можливостями, і найчастіше, повторного проведення кесаревого розтину буває не уникнути, як не старайся.

Можливі ризики від проведення повторного кесарева для матері і для малюка

Практично всі з сучасних медиків з упевненістю говорять про можливість виникнення ризиків і ускладнень при природних пологах після первинного кесаревого розтину. Однак що важливо знати про наслідки такого повторного кесарева як правило, говорять досить мало. І якщо й говорять, то, як правило, про ризики розриву матки у жінки, а адже така інформація багатьох жінок ясна річ злякає, причому не на жарт, і через це багато жінок зовсім не вирішуються на здійснення повторних вагітностей, позбавляючи суспільство нових жителів, а себе задоволення стати мамою, двічі або тричі.

Дійсно перед тим, як остаточно зважитися на те, щоб завагітніти повторно і піти на пологи після первинного проведення кесаревого розтину, жінці вкрай важливо максимально ретельно все обміркувати. І якщо все зважити, то до вже повторної вагітності обов'язково готуватися заздалегідь і максимально ретельно. Як уже раніше говорилося, повторне проведення кесаревого розтину безпечніше буде проводити (причому як для самої матері, так власне і для її малюка) ні раніше ніж через три роки після успішно проведеної першої операції. А крім того завжди в першу чергу потрібно розглядати можливість народжувати другу або можливо третього малюка без використання оперативного медичного втручання. Тим більше що це цілком реально і навіть більш безпечно для вас, ніж проведення повторного кесаревого розтину.

Звичайно ж, практично всі медики та й самі вагітні жінки бояться можливих розривів матки безпосередньо в області первинного рубця, однак важливо пам'ятати, що при такому розриві зазвичай медики рятують і саму жінку і її дитину. І в той же самий час при проведенні повторного кесаревого розтину в рази підвищуються ризики виникнення маткової кровотечі. Причому це дуже часто може бути причиною повного видалення матки у жінки. Та й взагалі проведення повторного кесаревого розтину шкідливе дуже багатьма реальними ускладненнями (так це цілком можуть бути і певні поранення кишок, а так же сечового міхура, це може бути анемія або ендометрит, можливе утворення великих спайок, та й інших неприємностей).

Поспішаємо все ж втішити майбутніх матусь адже всі ці «жахливі діагнози», хоч мають місце бути і навіть частенько на слуху знаходяться, проте в реальному житті зустрічаються не так вже часто. Повірте, приводячи подібні приклади, ми ні в якому разі не хочемо вас лякати, або відмовляти від повторних вагітностей. У будь-якому випадку остаточне рішення жінка прийматиме виключно самостійно в колі своєї родини. Ні ми, ні один лікар ніколи не зможе змусити жінку насильно народжувати самостійно природним шляхом, або навпаки лягти повторно на операцію кесаревого розтину. Проте кожен з сучасних гінекологів зобов'язаний буде дати вам максимально повну і головне достовірну інформацію про всілякі ризики і ускладнення, як після повторного розтину порожнини, так власне і після розродження за допомогою природних родових шляхів.Возможно Вас заинтересует:


- Ошибки при нанесении гель-лака


- Весільні прикраси для нареченої


- Боли в коленях – как избавиться? Народные средства


- Народження близнюків


- Мешки под глазами: как убрать правильно?


- Как сделать обертывание в домашних условиях?


- Навіщо потрібні вологі серветкиКатегория: Готовимся к родам | Просмотров: 1220 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама