Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » Потуги при пологах
12:49
Потуги при пологах

Важливо розуміти, що потуги здатні займати всього-то кілька десятків хвилин в стандартному родовому процесі, тим не менш, саме потуги є найбільш важливим періодом в пологовій діяльності. Відзначимо, що в залежності від конкретних фізіологічних особливостей жіночого організму, від передлежання плода, від його розмірів, від реальної інтенсивності поточної родової діяльності, і, звичайно ж, від того, який саме за рахунком є конкретна вагітність, загальна тривалість таких потуг може бути абсолютно різною. Сучасні статистичні дані говорять про те, що як правило, у жінок першонароджувальних, потуговий або другий період родової діяльності триває не більше двох годин, а ось вже у повторнонароджувальних жінок - цей період займає не більше однієї години.

Загальне значення потуг в родовій діяльності

Нагадаємо, що період потуг зазвичай починається тільки тоді, коли шийка матки жінки досить розкривається для того, щоб у подальшому спокійно пропустити свого малюка. Власне саме в цьому зазвичай і полягає основна роль потуг - своєчасно допомогти крихітці з'явитися на цей світ. Потуги - це досить сильне скорочення м'язів, причому абсолютно різних груп. В потугах беруть участь м'язи черевного преса, діафрагми, і безліч інших, і в результаті цього створюється підвищений внутрішньочеревний тиск, який згодом і допомагає вигнати плід з його житла - з утроби. Сильні потуги зазвичай приєднуються до перейм жінки на етапі, коли самі перейми помітно частішають, посилюються і стають більш потужними більш тривалими і, на жаль більш болючими.

Потуги під час пологової діяльності завжди відбуваються рефлекторно, і вони абсолютно не залежать від бажання самої породіллі, потуги обумовлені зростаючим тиском, так званої перед частини самого плоду безпосередньо на шийку матки, адже плід до цього часу сильно опускається вниз. Однак на відміну від найсильніших сутичок потуги все ж цілком можуть бути керовані жінкою. Відзначимо, що саме в цьому і була закладена сама суть родової діяльності. Як майбутня мама, так і її дитина повинні прикладати взаємні зусилля, для того щоб прискорити той довгоочікуваний момент появи малюка на світ.

Переважна більшість жінок безпосередньо під час потуг можуть переживати відчуття, дуже схоже з станом, які виникають при дефекації. У багатьох складається певне враження, нібито в цей самий відбувається максимальне спорожнення кишечника, ймовірно саме тому у жінок і виникає просто непереборне і навіть нестримне бажання сильно тужитися. Як запевняють медики, таке бажання зовсім не слід стримувати, особливо, якщо на цьому ще й наполягають самі акушери, що постійно спостерігають за процесом пологів. Таким чином, сама природа намагається допомогти породіллі пережити найсильніші потуги і найбільш ефективно, повноцінно впоратися зі своїм основним завданням на цей період часу.

Жінки при потугах

Як стверджує медперсонал в першому періоді родової діяльності, коли сутички жіночого організму спрямовані, насамперед, на повноцінне розкриття шийки матки, сама породілля здатна лише частково полегшити своє самопочуття, намагаючись прийняти більш зручну позу або ж застосовуючи правильні дихальні техніки при пологах. Нагадаємо, що потуги жодним чином не залежать від самої породіллі, як власне і загальний перебіг родової діяльності в даному періоді. Проте вже з настанням повноцінних потуг з абсолютно пасивного учасника родової діяльності, майбутня мама повинна буде перетворитися на досить активного учасника.

Повноцінно відчувати потуги при родової діяльності вкрай важливо, власне саме тому анестезія з метою знеболення переймів медиками не застосовується, ну, принаймні, в стандартних випадках. Втім, багато породіль все ж зазначають, що при настанні потуг болючість найсильніших сутичок вже відчувається, що не настільки сильно, як це було раніше.Возможно Вас заинтересует:


- Короткі весільні сукні зі шлейфом


- Творожный крем – десерт с какао


- Разнашиваем обувь из искусственной кожи


- Все про одяг Swag


- Допомога для губ взимку


- 5 кроків до природного сяйва


- Как восстановить сухую кожу?Категория: Готовимся к родам | Просмотров: 1100 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама