Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » Народження близнюків
12:18
Народження близнюків

Звичайні пологи відрізняються від пологів близнят тим, що при пологах близнюків можуть виникати різні ускладнення, навіть в тому випадку, якщо вагітність протікала абсолютно нормально. Пологи подвійного щастя найчастіше починаються трохи раніше, ніж звичайні, і за часом тривають довше. Пологи двійні зазвичай можуть початися на 37-38 тижні з моменту зачаття, а трійні на 34-5 тижня. Якщо жінка вагітна не одною дитиною, а декількома, то їй необхідно бути під пильним наглядом медичного персоналу. Найнебезпечніші періоди в третьому триместрі - 29-32 тиждень, при двійні період з 36 тижня, при трійні з 34 тижні до настання пологів. У ці періоди для жінки найкраще перебувати в стаціонарі.

Якщо пологи близнючок не мають жодних ускладнень, то їх початок нічим не відрізняється від звичайних пологів - з'являються перші регулярні родові перейми. Коли період переймів добігає кінця, то проривається плодовий міхур і води відходять. Потім починається час потуг, народжується перший близнюк. Коли перший малюк з'являється на світ, лікар перев'язує кінець пуповини матері і пуповину плода. Якщо цього не зробити, то у другого плода може відкритися велика кровотеча, від втрати великої кількості крові він може загинути, адже у близнюків загальний кровообіг. Через десять-двадцять хвилин після народження першого малюка знову починаються скорочення матки, другий плодовий міхур теж проривається, води відходять, і народиться другий близнючка. 

Неправильне положення одного з плодів або його передлежання

В основному до моменту настання пологової діяльності двійнята займають в матці поздовжнє положення (це стосується 99% випадків). Близько 65% близнюків розташовуються при цьому головками до низу. У кожного з діток може бути лобне передлежання, лицьове і тім'яне. Близько 30-35% двійнят знаходяться в змішано-тазовому головному передлежанні, тобто одна дитина розташована головкою в низ, а друга - вгору. Дуже рідко, приблизно в 5% випадків близнючки можуть займати тазове положення. Лише 1% діток - близнюків може розташуватися в материнському животі поперек. Якщо перший малюк знаходиться в тім’янному положенні, і немає ніяких виниклих патологій, то пологи можуть проводитися природним шляхом.

Якщо діти перебувають у лобному або особовому положенні, то рекомендовано проводити операцію кесаревого розтину. У разі тазово-лицевого передлежання діток визначальним фактором є позиція, в якій знаходиться перша дитина. Якщо він в тім’янному або ножному положенні, то можуть проводити природні пологи. У будь-яких інших випадках способі народження дітей визначає лікар. Його рішення залежить від перебігу пологової діяльності і від того, в якому стані знаходиться породілля. Якщо друга дитина знаходиться в ножному або тім’янному положенні, то другий малюк з'являється на світ також природним шляхом. Якщо ж друга дитина знаходиться в косому або поперечному положенні, і при особовому передлежанні роблять поворот на ногу. Якщо лікар не може цього зробити, то терміново приймається рішення про кесарів розтин.

• Обидві дитини можуть бути розташовані в поперечному положенні.

• Одна дитина може перебувати в косому положенні (або поперечному), а другий - в тазовому передлежанні, в поздовжньому положенні.

• Одна дитина в головному передлежанні, в поздовжньому положенні, а другий - в косому (або поперечному) положенні.

При пологах близнюків може виникнути така серйозна проблема, як колізія плодів, зчеплення, клиновидное впровадження (блок) плодів. У такому випадку обидва малюка в ножному або в головному передлежанні починають входити в родові шляхи. Такі випадки дуже небезпечні і для матері дитини, і для малюка, вони можуть загинути в такому випадку, тому лікар проводить кесарів розтин.Возможно Вас заинтересует:


- Що робити, щоб волосся не випадало


- 2015 рік кого


- Творожная запеканка с манкой


- Нужно ли брить ноги выше колена?


- Все про одяг Swag


- Вінтажна нижня білизна


- ЖОВТІ ЧЕРЕВИКИ СТАЛИ ВИРОБЛЯТИ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИКатегория: Готовимся к родам | Просмотров: 1027 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама