Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
-->Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » Ламінарії при пологах
13:21
Ламінарії при пологах

Насправді в сучасному світі мізерно мало жінок, які б абсолютно не боялися процесу майбутніх їм пологів, адже переважна більшість «бувалих» матусь описують даний процес як можливо найболючіший в їх житті, при цьому ні з чим практично незрівняний. Ось власне саме тому найчастіше саме в останньому триместрі поточної вагітності зовсім ще молода майбутня матуся, активно шукає всілякі способи або методи, які допомогли б їй вберегти себе від такої неймовірно лякаючої пологової болі. Хтось мріє усіма мислимими і не мислимими способами прискорити даний процес, адже іноді пологи можуть тривати практично «нескінченно». А численні інтернетівські форуми - це просто незамінні помічники для залякування вагітних жінок, де «бувалі» породіллі діляться своїм власним, іноді шокуючим, досвідом. Напевно, і вам не один раз доводилося чути про ламінарії, які почали використовувати при пологах, досить, давно і на сьогоднішній день досить і досить часто.

Основні властивості ламінарії

Отже, ламінарії - це зовсім не що інше, як звичайні морські водорості, проте зростаючі тільки в Японському морі, і також в деяких досить холодних північних морях. Власне саме ця морська капуста і є самим справжнім джерелом найрізноманітніших корисностей для будь-якого людського організму. Адже до її складу входять і маніт, і достатня кількість фукози, і клітковина, і так необхідний білок, а крім того вітаміни груп А, В, вірніше В6, і В12, звичайно ж груп С, D, РР. Крім цього в них також досить потужний органічного походження йод, найрізноманітніші макро - і так само мікроелементи, причому у формі спеціальних біологічно активних сполук (а зокрема це фосфор, калій, і кальцій, звичайно ж, магній, марганець, і бор, а так само залізо і багато інших).

Треба зауважити, що і в сучасній гінекології ламінарії також змогли знайти своє призначення, і це трапилося ще багато років тому. І, тим не менш, досить довгий час їх не використовували, вірніше про них просто забули, а от зараз знову вирішили згадати і стали досить активно використовувати в разі гострої необхідності безпосередньо в останньому триместрі вагітності, а іноді й безпосередньо перед самими пологами. Зазвичай ці водорості використовують як досить потужного НЕ медикаментозного пологодопоміжнього стимулятора. А ось для того щоб даними ламінаріями було максимально зручно скористатися, з них стали виготовляти спеціальні абсолютно непохитні палички. Загальна довжина таких паличок зазвичай становить від шести і максимум до дев'яти сантиметрів. Ці самі палички стали застосовувати для більш легкого і безболісного розширення, так званого цервікального каналу самої шийки матки, що буває необхідно безпосередньо перед пологами. Ще їх частенько використовують для стимуляції нормального вірніше своєчасного дозрівання шийки матки, що так само необхідно в останні тижні або навіть дні вагітності (особливо при такому діагнозі як "незріла шийка матки»).

В яких випадках при пологах можуть бути необхідні палички ламінарії?

Як правило, за допомогою ламінарій до пологів готують шийку матки жінки, якщо, приміром, вона самостійно дозріває занадто повільно, або ж взагалі до кінця поставленого терміну вагітності залишилася абсолютно «незрілою». Крім цього, палички ламінарій цілком можуть використовуватися і в якості збудника родової діяльності, викликаючи, таким чином, безпосередньо самі пологи, однак робиться це тільки в тому конкретному випадку, якщо до того є чіткі свідчення. Серед таких показань можна відзначити, наприклад, гіпотрофію або антенатальну загибель плода, а також найсильніший гестоз, що почався в другій половині вагітності, і, звичайно ж, резус-конфлікт плода і матері.

Таким чином, готуючи шийку матки вагітної жінки до повного її розкриття (звичайно ж, якщо вона сама з якихось причин не розкривається своїм природним шляхом), ваш доктор індивідуально визначатиме, яка саме кількість паличок ламінарії необхідно буде ввести і, звичайно ж, на який саме період часу. Безпосередньо перед пологами вагітній жінці одночасно медики можуть ввести до дев'ятнадцяти паличок ламінарії і це на період од дванадцяти і до тридцяти двох годин. Найбільш часто таку процедуру намагаються проводити в два окремих етапи. На першому етапі, в середньому вводять не більше шести паличок ламінарій і не більш ніж на шістнадцять годин. Проте ж якщо ефект протягом цього часу так і не настав (сама шийка матки так і не змогла відкритися) то приступають безпосередньо до другого етапу. На цьому етапі попередні ламінарії повністю видаляють і потім вводять нові знову ж на наступні шістнадцять годин.

І можуть використовувати цей метод як зовсім самостійний або ж, як поєднується з якимись медикаментозними способами необхідної підготовки шийки матки до майбутніх пологів і пологової стимуляції.Возможно Вас заинтересует:


- Творожная запеканка с манкой


- Модный макияж


- Малиновый джем с лимоном


- Все про одяг Swag


- Творожно-пшонная запеканка


- Как стать уверенной в себе


- Как пилить ногти в домашних условиях?Категория: Готовимся к родам | Просмотров: 2806 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама